Dodany: 2012-08-23 08:33:52

 

SuitsW pewnym momencie życie po prostu staje się nudne i monotonne, mozolne i rutynowe. Takie przekonanie ma większość z nas między innymi dlatego coraz więcej osób sięga po np. seriale online. Szukamy w nich czegoś czego nie mamy na co dzień w naszym życiu, poszukujemy tego czego brak odczuwamy.

 

W serial Suits przedstawione jest życie kolegów pracujących w garniturach wiodą oni pozornie spokojne życie dokładnie takie jak te które mieści się w naszych wyobrażeniach o tym temacie.

 

Życie krawaciaków wydaje się niesamowicie nudne i mozolne to bije z serial Suits. W serial Suits jest mnóstwo odniesień do kultury elegancji i wytworności, niezwykłego blasku i poszukiwań atrakcji w życiu, bo to na ich brak cierpimy najbardziej zawsze. W serial Suits to losy dwóch kolegów na stanowiskach umysłowych ich życie odbiega od przedstawionego schematu i jest znacznie bardziej kolorowe. Pełno w nim różnego rodzaju barw i odcieni. Nie ma wcale tyle miejsca na nudę ile byśmy myśleli, że jest tu wszystko jest zdecydowanie bardziej ograniczone.Dodaj nowy komentarz do artykułu Suits
Nick: