Dodany: 2012-08-23 08:31:40

 

ContinuumZawirowania czasowe to temat wdzięczny dla seriali online. W serial Continuum mamy powrót do tego tematu. W dalekiej przyszłości w roku 2077 rozgrywa się akcja serial Continuum, to niebywałe losy i perturbacje jakie mają miejsce w przyszłości.

 

Świat jest tam rządzony przez wielkie korporacje a nie rządy to tyle wstępu. Dalsze losy bohaterów serial Continuum toczą się następująco: główna bohaterka pani detektyw udaje się w pościg za terrorystami którzy cuekli do przeszłości do roku obecnego 2012. Główna bohaterka serial Continuum rusza w pogoń i jej zadaniem jest złapać i ponownie przyprowadzić terrorystów przed sąd w przyszłości.

 

Terroryści okazują się niezwykle niebezpieczni i mogą zniszczyć nasz świat a dobra pani detektyw go ratuje. Tak przebiega fabuła serial Continuum, w tym trudnym zadaniu pomagają jej niezwykle utalentowany haker i drugi detektyw. Akcja jest dynamiczna i nieco zwariowana to science fiction i film akcji w jednym, trochę brakuje tu efektów specjalnych są one mocno ograniczone serialowi brak rozmachu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Continuum
Nick: