Dodany: 2012-08-23 08:27:52

 

Pretty little liarsSeriale online mają głównie szeroką widownię na którą składają się głównie kobiety to one najwięcej czasu poświęcają na tego typu rozrywkę. Dlatego też seriale online to w większości produkcje dla kobiet są one do nich skierowane i dopasowane pod ich gust.

 

Kobiety najchętniej oglądają seriale o życiu tak jakby lubiły oglądać swoje życie lub coś co im je przypomina. Takim serialem jest serial Pretty little liars. W serial Pretty little liars bohaterem głównym jest plotka, to pogłoski, plotki stanowią silny motor do działania dla kobiet. Plotki wprawiają je w osłupienie i powodują, że czują się źle. Jednak gdy to nie o niej a o innej robi plotki to chętnie przyłącza się każda do gwaru.

 

Tak to wygląda w serial Pretty little liars to dokładne odbicie schematu powstawania plotek i niewinnych kłamstw wykorzystywanych przez kobiety do realizacji swoich prywatnych, egoistycznych celów. To kłamstwo i plotki grają tu główne role, ale mimo to serial Pretty little liars został dobrze przyjęty przez żeńską widownię.Dodaj nowy komentarz do artykułu Pretty little liars
Nick: