Dodany: 2012-08-23 08:24:34

 

Breaking BadSeriale online to prawdziwe archiwum produkcji w każdym temacie i obszarze także dramatycznym. Mało jest seriali i produkcji dramatycznych, to prawdziwa rzadkość i warto zwracać uwagę na ich jakość oraz sposób wykonania.

 

Jednym z cenionych i uznanych a także utytułowanych już seriali dramatycznych jest serial Breaking Bad. W serial Breaking Bad pelno jest dramatu na każdym kroku. Głównym bohaterem http://scs.pl/serial,breaking-bad.html jest nauczyciel chemii w jednym z amerykańskich liceów, dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory na raka i niedługo umrze.

 

Nie jest to typowy serial, dramat zaczyna się gdy główny bohater postanawia zabezpieczyć przyszłość swojej rodziny przez zapewnienie im lepszych warunków życia. W tym celu zabiera się za biznes narkotykowy i akcja nabiera tempa, wszystko się zawiązuje i mamy efekt murowany. Sukces serialu jest naprawdę duży, rzesze fanów, szybko rosnące kliknięcia lubię to na facebook'u i wiele osób przed telewizorami oraz ekranami monitorów świadczą o skali zjawiska.Dodaj nowy komentarz do artykułu Breaking Bad
Nick: