Dodany: 2012-08-23 08:20:57

 

Czysta KrewSeriale online to bogaty pejzaż dziwnych tematów, głównie tych na które teraz jest moda, zwłaszcza moda wśród młodzieży bo to oni są odbiorcami docelowymi seriali. W gronie tylu produkcji znajdzie się miejsce dla serial Czysta Krew.

 

serial Czysta Krew to jeden z seriali którego bohaterami są wampiry. Wampiry w film Czysta Krew ukrywają się pomiędzy ludźmi, żywiąc się ich krwią. Muszą trzymać się w ukryciu żeby ludzie ich nie znaleźli i nie namierzyli.

 

To ich główny cel i rola. Jednocześnie żyją w środowisku ludzi udając ich samych, raz wychodzi im to lepiej raz gorzej wynik bywa bardzo różny zazwyczaj, jest silnie determinowany przez to jak bardzo potrafią ukryć swój nieprzeciętny wygląd, zapędy oraz jak dobrze potrafią manipulować uczuciami innych nie tylko ludzi, ale też innych wampirów. Wampiry ukrywają się w liceum, udają, że się uczą i uczęszczają na imprezy są tak jak ludzie spragnieni rozrywki, to bardzo ważne aby udawało się im ukryć doskonale jest to trudne i czasem się nie udaje wówczas muszą kogoś zabić.Dodaj nowy komentarz do artykułu Czysta Krew
Nick: